Kryemadhi: Mos u dorëzoni ndaj presionit para zgjedhjeve

Nga Exit News
Kryemadhi: Mos u dorëzoni ndaj presionit para zgjedhjeve

Kreu i LSI-së, Monika Kryemadhi, nga takimi elektoral të mërkurën në Lushnje, u bëri thirrje qytetarëve të mos dorëzohen para presionit të ditëvë të fundit para zgjedhjeve.

Do të vijnë dhe do të ushtrojë presion, do të vijnë dhe do ju kërcënojnë me certifikatat e legalizimeve, do vijnë tu presin energjinë elektrike, do vijnë tu presin ujin, do ju shtojnë taksat, do ju shtojnë cdo gjë,” u shpreh Kryemadhi.

Ajo tha se qytetarët duhet të qëndrojnë bashkë e të refuzojnë politikanët që duan të kontrollojnë jetët e tyre.

Kryemadhi shtoi se ajo vjen nga një përvojë e gjatë politike dhe se nuk bën kompromis me të ardhmen e të rinjëve për karrike.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme