Kryemadhi në Korçë: LSI, parti e të rinjëve

Nga Exit News
Kryemadhi në Korçë: LSI, parti e të rinjëve

Kryetarja e lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një takim elektoral në Korçë të premten, deklaroi se LSI do të votohet sepse është parti e të rinjëve.

Sepse e vetmja parti politike që hap krahët për të rinjtë e të rejat është LSI-ja,” u shprej ajo.

Ajo shtoi se, sot më shumë se kurrë, kemi nevojë të kthejmë të rinjtë e të rejat, që t’i bëjnë ëndrrat e tyre realitet në këtë vend.

Kryemadhi tha se nuk do të ketë më shitje dhe blerje votash sepse dinjiteti i qytetëve, nuk mund të blihet me nje trastë ushqimesh.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme