Kryemadhi: Pas djegies së mandateve, LSI është konsoliduar

Nga Exit News
Kryemadhi: Pas djegies së mandateve, LSI është konsoliduar

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në takimin elektoral në Lushnje, u shpreh se dy vitet pas diegies së mandateve LSI është konsoliduar si forcë politike.

Ajo shtoi se LSI është rritur nga solidariteti dhe kurajoja për të mbrojtur njeri-tjetrin, dëshmuar edhe nga vitet e vështira pas diegies së mandateve.

Këto janë dy vite kur ne morëm vendimin për të qenë jo vetëm një parti me integritet, me individualitet por për treguar se ne nuk jemi partia e karrigeve,” tha Kryemadhi mes të tjerash.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme