Kryemadhi, Rama do të përfundojë në burg pas 25 prillit

Nga Exit News
Kryemadhi, Rama do të përfundojë në burg pas 25 prillit

Monika Kryemadhi akuzoi Kryeministri Edi Rama se ka frikë nga vota e lirë e shqiptarëve. Kryemadhi e paralajmëroi Ramën se do të përfundoi në burg pas 25 prillit.

“Ti e ke vendin tek bashkëpunëtorët e tu, dhe siç ndodh rëndom do të jesh kolegu i qelisë së tyre”, tha Kryemadhi në një dalje për median, të hënën, pas votimit të Kodit të ri Zgjedhor.

Kryetarja e LSI-së e akuzoi Ramën se “po i bunkerizon për të larguar Shqipërinë nga integrimi evropian. Ai tregoi frikën e tij që ka nga partneret serioz evropian që ndjekin lëvizjet e tij kriminale”.

Ajo e portretizoi Ramën si armikun kryesor të mjekëve, mësuesve, e naftëtarëve.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>