Largohet nga politika, Vasilika Hysi

Nga Exit News
Largohet nga politika, Vasilika Hysi

Vasilika Hysi nuk do të jetë më pjesë e Partisë Socialiste. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama gjatë prezantimit të programit ‘Drejtësia që duam’.

“Vasilika më ka bërë me dije se ka vendosur t’ju hapë rrugën kalamajve. Vasilika me gjithë konsideratën dhe besoj nuk kishte vend më të mirë se ky, ku ti ke një rol kyç për c’ka kemi bërë për reformën në drejtësi”

Vasilika hysi është nënkryetare e Kuvendit dhe deputete prej disa legjislaturash në Kuvend.

5 komente

  1. Lakra 4 Mars, 2021 në 10:07 am

    Iken Vasilika nga bota akedemike, fuqizohet Belinda dhe Ogerta pa asnje vlere intelektuale, nga kotesia, bota e pa vlere, boshe, nenshtruese, skllave te sulltanit

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme