Tërmet 4.8 ballë në afërsi të Laçit

Nga Exit News
Tërmet 4.8 ballë në afërsi të Laçit

Një tërmet me magnitudë 4,8 ballë ra të dielën, në mëngjes.

Epiqendra e tërmetit ishte 22 kilometra nga Durrësi dhe 17 kilometra nga Mamurrasi.

Thellësia e tërmetit ka qënë 5 kilometra në detin Adriatik.

Deri më tani nuk raportohen dëme në objekte.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme