Lëkundje tërmeti në Greqi, ndjehen dhe në vend

Nga Exit News
Lëkundje tërmeti në Greqi, ndjehen dhe në vend

Një tërmet me me magnitudë 5.9 të shkallës rihter ka goditur Greqinë mesditën e së mërkurës. Epiqendra e tërmetit ishte në qytetin Larisa.

Lëkundjet janë ndjerë deri në vendin tonë, në disa qytete në jug dhe në Tiranë.

Deri më tani nuk raportohen dëme materiale apo në njerëz.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme