Lëkundje tërmeti në Tiranë e Durrës

Nga Exit News
Lëkundje tërmeti në Tiranë e Durrës

Një tërmet me magnitudë 3,6 ballë u ndje mëngjesin e së mërkurës, rreth orës 7:30, në Tiranë e Durrës.

Epiqendra e tij mendohet se ka qenë në Durrës.

Sipas të dhënave, tërmeti ishte me thellësi 11 kilometra dhe është ndjerë nga qytetarët.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme