Luan Rama dorëhiqet nga funksionet drejtuese të LSI-së

Nga Exit News
Luan Rama dorëhiqet nga funksionet drejtuese të LSI-së

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama u dorëhoq nga të gjitha funksionet drejtuese në parti.

“Humba në zgjedhje, largohem nga të gjitha funksionet në LSI. Drejtuesi mban përgjegjësi edhe kur nuk është përgjegjës”, shkroi Rama një postimi në Facebook, te hënën.

Rama nuk u shpreh nëse do të mbetet anëtar i LSI:

“Unë do të vazhdoj të jem kontributor dhe votues i LSI-së, për aq kohë sa LSI do të jetë forcë që gjeneron energji dhe ide e që bashkon rreth saj të rinj e të reja”.

Ai u braktis nga drejtuesit e LSI-së duke bërë thirrje për votim të numrit 2 në listën e kandidatëve të Vlorës.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme