Maqedoni e Veriut, 8 viktima dhe 98 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Nga Exit News
Maqedoni e Veriut, 8 viktima dhe 98 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

98 të infektuar të rinj dhe 8 viktima nga Covid-19 janë raportuar sot në Maqedoninë e Veriut, gjatë 24 orëve.

Maqedonia e Veriut raporton gjithsej 8332 të infektuar dhe 389 viktima.

Këto shifra vijnë pas zgjedhjeve të mbajtura në Maqedoni nga 13 korriku deri në 15 korrik.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme