Marrëdhënia PD – LSI, Silva Caka: E keqja më e vogël

Nga Exit News
Marrëdhënia PD – LSI, Silva Caka: E keqja më e vogël

“Dy komshinj nuk flisnin me njëri tjetrin për shumë vite. Kur një i huaj erdhi dhe cënoi fizikisht njërin prej tyre, tjetri u hodh në mbrojte të komshiut sepse ai ishte një i huaj dhe ishte e keqja më e madhe mes të dyve.”

Kështu e shpjegon thjeshtë ish deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka marrëdhënien e LSI-së me Partinë Demokratike.

Forcat politike opozitare jashtëparlamentare kanë deklaruar se në zgjedhjet e rradhës do të marrin pjesë si një koalicion i përbashkët.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>