Mbyllet bashkia e Malësisë së Madhe, 2 punonjës me Covid-19

Nga Exit News
Mbyllet bashkia e Malësisë së Madhe, 2 punonjës me Covid-19

Bashkia e Malësisë së Madhe do të qëndrojë e mbyllur për ditët në vazhdim, pasi dy punonjës rezultuan të infektuar me Covid-19.

Aktualisht po testohen dhe 9 punonjës të tjera, ndërsa ambientet e bashkisë po dezinfektohen.

Me dy të infektuarit e rinj, shkon në 4 numri total i të infektuarve në Malësi të Madhe.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme