Mbyllet dogana e Kakavijës për 24 orë

Nga Exit News
Mbyllet dogana e Kakavijës për 24 orë

Dogana e Kakavijës do të mbyllet nga data 24 nëntor, në orën 07:00 deri në orën 07:00 të datës 25 nentor.

Mbyllja 24 orëshe do të ndodhë sepse punonjësit grekë të doganës do të hyjnë në grevë.

Në doganë do të lejohen të kalojnë vetëm këmbësorët, kamionët që transportojnë mallra ushqimor, kafshë të gjalla, dhe automjetet në raste emergjence shëndetësore ose vdekjesh.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>