Mediu thirrje biznese të votojnë ‘Aleancën për Ndryshim’

Nga Exit News
Mediu thirrje biznese të votojnë ‘Aleancën për Ndryshim’

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu u shpeh se koalicioni “Aleanca për Ndryshim”, i drejtuar nga PD ka në qëndër të vëmendjes individn, familjen dhe interesat kombëtare.

Sipas njoftimti të PR-së, në një takim elektoral me biznesin, të mërkurën, Mediu i bëri thirrje atyr të votojnë për koalicionin e djathtë në zgjedhje e 25 prillit, për të sjellë ndryshimin në vend.

Mediu kandidon nën siglën e koalicionin “Aleanca për Ndryshim”, me numrin 7.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme