Meta, Rama dhe Basha bashkë nesër në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

Nga Exit News
Meta, Rama dhe Basha bashkë nesër në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

Presidenti Meta do të mbledhë nesër Këshillin e Sigurisë Kombëtare, ku ka ftuar të marrë pjesë edhe Kryetarin e PD-së, i cili nuk është anëtar i këtij këshilli.

Këtë fakt e ka bërë të njohur vetë Zoti Basha, të hënën në mbrëmje, gjatë një bisede me Sonila Meçon në Ora News.

Kjo është hera e dytë në pak javë që Presidenti Meta thërret Këshillin, i cili është një organ këshillues i Presidentit dhe nuk ka asnjë kompetencë vendim-marrëse.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme