Ndërpritet energjia nesër në disa lagje në Tiranë, si pasojë e punimeve

Nga Exit News
Ndërpritet energjia nesër në disa lagje në Tiranë, si pasojë e punimeve

OSHEE ka njoftuar banorët e Tiranës së më 7 prill do të ndërpritet energjia në disa zona të Tiranës si pasojë e disa punimeve.

OSHEE njoftoi se punimet do ë kryhen në NST Tirana 1, dhe pa energji elektrike do të mbeten nga ora 15:00-17:00  rrugët:

‘’Mine Peza’, ‘’Manastiri i Ri’’, “Don Bosko”,  zona rreth Pallatit të Sportit ” Asllan Rusi”, “Pandi Dardha”,  “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti”, ” Ndre Mjeda”, “Kongresi i Lushnjes”, “Rruga e Durrësit”, “Muhamet Gjollesha”, “Artan Lenja”, ” Bab Rexha”, Pallatet Haëai, Pallatet Karavani.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>