Ndërpritet transporti urban në Tiranë dhe Durrës

Nga Exit News
Ndërpritet transporti urban në Tiranë dhe Durrës

Nga mesdita e sotme në Tiranë dhe Durrës nuk do të ketë më transport urban.

Lajmin e njoftoi Kryeministri Rama, i cili shtoi se qeveria po merr masa për t’i siguruar mjekëve dhe infermierëve.

Për t’u informuar më tepër rreth koronavirusit mund të lexoni:

– 9 pyetjet më të shpeshta rreth koronavirusit (kliko këtu)

– Kur duhet të shqetësohemi për koronavirusin (kliko këtu)

– Kush dhe si duhet të vetë-karantinohet? (kliko këtu)

– Masa më e efektshme për parandalimin e prekjes nga koronavirusi (kliko këtu)

– Të gjitha masat e qeverisë për të ndaluar përhapjen e koronavirusit (kliko këtu)

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>