Ndërron jetë e ëma e kryeministrit Rama

Nga Exit News
Ndërron jetë e ëma e kryeministrit Rama

E ëma e kryeministri Edi Rama, Aneta Rama ka ndërruar jetë të shtunën.

Lajmin e bëri të ditur kryeministri.
Në një postim në Facebook, Rama shkruan:

“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne, se sa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam”

9 komente

 1. Adi 1 Gusht, 2020 në 9:20 am

  Ngushellime dhe njejte duhet te mendosh dhe per nenat tjera, cdo nene ka fimije dhe cdo femije ka nje nene, pavaresisht moshes.
  Ta kujtoni me nder
  U prefte ne paqe

 2. Adi 1 Gusht, 2020 në 9:21 am

  Ngushellime
  U prefte ne paqe

 3. Irita 1 Gusht, 2020 në 9:49 am

  Ngushellime, nena nuk ka peshore. Ajo eshte krijesa me e dashur qe ekziston.
  U prehte ne paqe deri ne amshim.

 4. Babaroga 1 Gusht, 2020 në 10:28 am

  Le t’merrë nënën e Baton Haxhiut e Hashim Thaqit dhe t’gjithë s’bashku le t’shkojnë tek Vuçiqi në PS.

 5. Gjelati 1 Gusht, 2020 në 10:49 am

  Ah sikur te shkoje ti ne vend te asaj, do te ishte gezimi me i madh pas pamwarsis, edhe me i madh se i renjes se komonizmit, palaqo e iluminatit.

 6. Gjelati 1 Gusht, 2020 në 10:50 am

  Ah sikur te shkoje ti ne vend te asaj, do te ishte gezimi me i madh pas pamvarsis, edhe me i madh se i renjes se komonizmit, palaqo e iluminatit.

 7. Aleks Roci 1 Gusht, 2020 në 11:25 am

  Ngushullime.
  U prefte me paqe

 8. Artur 1 Gusht, 2020 në 7:30 pm

  Ngushullime
  U prefte ne paqe.

 9. GASPER 1 Gusht, 2020 në 8:38 pm

  Ngushllime per nanen,i kjofte dheu i lente.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme