Një 78-vjeçar gjendet i pajetë në banesë

Nga Exit News
Një 78-vjeçar gjendet i pajetë në banesë

Bajram Cani, 78 vjeç u gjend i vdekur në banesën e tij në Durrës. Cani është babai i Plarent Canit, të ekzekutuar në vitin 2013 në plazhin “Teuta”, në Durrës.

Policia njoftoi se personi nuk kishte shenja dhune dhe dyshojnë për vdekje nga shkaqe natyrale.

Plarent Cani u ekzekutua me 8 plumba në 2013 kur po mbikqyrte punët për ndërtimin e një pallati në plazhin e Durrësit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme