Një i vdekur dhe 3 të plagosur pas një konflikti për pronën

Një i vdekur dhe 3 të plagosur pas një konflikti për pronën

Një person humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën pas një konglikti për pronën në Lushnje, të enjten.

Dy familje u konfliktuan mes tyre për peobleme pronësie si pasojë u vra 30-vjeçari Romeo Hasalla, dhe u plagosën babai i tij Shuaip Hasalla 65-vjeç dhe dy vëllezërit Laert Hasalla dhe Emiljano Hasalla, të dy nga 31 vjeç.

Autorët u shpallën në kërkim.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme