OFL i kërkon deklarimin e pasurisë anëtarit të bandës së Bajrave

Nga Exit News
OFL i kërkon deklarimin e pasurisë anëtarit të bandës së Bajrave

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar deklarimin e pasurisë së Behar Bajrit, pjesë e bandës së Bajrave si dhe 2 personave të dënuar për trafik të lëndëve narkotike dhe shfrytëzim prostitucioni.

Të tre personat Behar Bajri, banues në Shkodër, Artan Prenga, banues në Mirëditë, dhe Arben Ghete, janë dënuar nga gjykata shqiptare.

Ata ka 48 orë për të plotësuar formularin e deklarimit të pasurive, i cili më pas do të verifikohet nga SPAK.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme