OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar

Nga Exit News
OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar

Operacioni Forca e Ligjit ka kërkuar të mërkurën deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar.

Ata janë:

  1. Kastrijot Lalaj, banues në Lezhë, i dënuar vjedhje me pasojë vdekjen
  2. Mark Lleshi, banues në Lezhë, i dënuar vrasje me paramendim
  3. Agron Selmani, banues në Kurbin, i dënuar trafikim të narkotikëve
  4. Arjan Ndoci, banues në Kurbin, i dënuar për trafikim të narkotikëve dhe grupi të strukturuar kriminal

Ata kanë 48 orë kohë për të bërë deklarimin e pasurisë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme