OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar

Nga Exit News
OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar të martën deklarimin e pasurisë 4 të dënuarve për trafikim të lëndëve narkotike, prostitucion dhe vjedhje.

Ata janë:

  • Vito Biba – banues në Tiranë, i dënuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike;
  • Palnikaj – banues në Tropojë, i dënuar për vjedhja me pasojë vdekjen, kryer në bashkëpunim dhe armëmbajtja pa leje;
  • Baftjar Gjana – banues në Kukës, i dënuar për shfrytëzim prostitucioni;
  • Genti Tahiri – banues në Korçë, i dënuar për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike.

Ata kanë kohë 48 orë për të plotësuar formularin e pasurisë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme