OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 5 të dënuar

Nga Exit News
OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 5 të dënuar

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar sot deklarimin e pasurisë 5 personave të dënuar kryesisht për vjedhje.

Ata janë:

– Arsen Hysenaj, banues në Tiranë, i dënuar për veprën penale “vjedhje me dhunë”;

– Klajdi Qirjo, banues në Tiranë, i dënuar për veprën penale “vjedhje me dhunë”;

– Elvis Muça, banues në Tiranë, i dënuar për veprën penale “vjedhja me dhunë”;

– Sejbi Kazazi, banues në Kavajë, i dënuar për veprën penale “prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”;

– Daniel Meta, banues në Tiranë, i dënuar për veprën penale “vjedhje me dhunë”, e kryer në bashkëpunim;

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme