Operohet me sukses një e sëmurë me koronavirus, në Sanatorium

Nga Exit News
Operohet me sukses një e sëmurë me koronavirus, në Sanatorium

Një e sëmurë me koronavirus është operuar me sukses, të shtunën në mbremje, në Sanatorium. Vajza 18-vjeçare nga Lezha është paraqitur në spital me apandesit të gangrenizuar. Ndërhyrja është kryer nga kirurgu Ylber Vata dhe ekipi i tij.

Pacientja është në gjendje të mirë shëndetësore në Sanatorium.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>