Pamje nga dita e tretë e protestës për vrasjen e Klodian Rashës

Nga Exit News
Pamje nga dita e tretë e protestës për vrasjen e Klodian Rashës

Dita e tretë e protestës për  vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha është zhvilluar kryesisht në zonën nga ish-Blloku tek drejtoria e Policisë së Tiranës.

Policia nuk lejoi grumbullimet para kryeministrisë dhe shpërndau protestuesit me gaz lotsjellës dhe ujë me presion.

faa df c adbdfbb

fc ecc e dbac

cef ae e fecadae

dfe ea aa aa febeb

acabe ac e be bfc

ea a a aeadcd

i riu ulet kembe kryq

policia largon protestuesit zona presidences

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>