Partia e Paskal Milos nuk dorëzon listën me kandidatët për deputetë

Nga Exit News
Partia e Paskal Milos nuk dorëzon listën me kandidatët për deputetë

Partia Demokracia Sociale e drejtuar nga Paskal Milo nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 25 prillit.

Sipas BalkanWeb, PDS nuk ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputetë në KQZ.

Ende nuk dihet arsyet e këtij vendimi.

Të hënë  ka qënë afati i fundit për dorëzimin e listave për deputetë.  Partia DemokratikePartia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim prezantuan dje kandidatët për deputetë.

 

 

Lajme te ngjashme