PD dhe LSI propozojnë takimin e Këshillit Politik, të premten në mesditë

Nga Exit News
PD dhe LSI propozojnë takimin e Këshillit Politik, të premten në mesditë

PD dhe LSI kanë konfirmuar pjesmarrjen e tyre në mbledhjene Këshillit Politik, të premten, në mesditë.

Në një deklaratë për shtyp, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili u shprehën se Këshilli Politik po funksionon në mënyrë të njëanshme, në shkelje të mënyrës së ndërtimti të Këshillit.

Damian Gjiknuri tha në filim të javës se mbledhja e Këshillit Politik ishte vendosur ne dakordësi mes katërpalëve, të premten, në orën 10:00.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme