PD: Do apo jo Rama transparencë do bëhet

Nga Exit News
PD: Do apo jo Rama transparencë do bëhet

Partia Demokratike akuzoi anëtarët socialistë të Komisionit të Ankimimeve në KQZ, për mospranimin e kërkesave për informacion, për zgjedhjet në Gjirokastër.

Gazment Bardhi, sekretari i Përgjithshëm i PD-së, u shpreh për median se “3 shërbëtorët e Ramës në KAS u mohuan shqiptarëve të drejtën për transparencën e masakrës zgjedhore”.

“Transparenca dhe drejtësia për 25 Prillin do të bëhet e plotë, do apo nuk do Rama dhe veglat e tij në KAS”, përfundoi Bardhi.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>