PD njofton të premten qëndrimin zyrtar për vijimin e punës në Këshillin Politik

Nga Exit News
PD njofton të premten qëndrimin zyrtar për vijimin e punës në Këshillin Politik

Partia Demokratike do të njoftojë të premten qëndrimin zyrtar të Opozitës së Bashkuar për vijimin e punës në Këshillin Politik për hapjen 100% të listave të kandidatëve.

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka shpërndarë në Tëitter një pjesë të marrëveshjes së 5 qershorit, ku parashikohen koalicionet parazgjedhore mes partive me lista të veçanta.

“Këto nuk rihapen dhe janë të paprekshme!”, shkruan Bardhi.

Lajme te ngjashme