PD: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me PS

Nga Exit News
PD: Nuk do të ketë bashkëqeverisje me PS

Partia Demokratike është shprehur, përmes një mesazhi të prerë në rrjetet sociale, se nuk do të ketë bashkëqeverisje mes PD dhe PS pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Faqja e PD në Twitter shkruan se opozita do t’i fitojë zgjedhjet dhe do të largojë qeverinë.

Komenti i plotë si vijon:

Le të jemi shumë të qartë për këtë: Ne do të fitojmë zgjedhjet me 25 prill dhe do ta largojmë këtë qeveri të keqe. Nuk do të ketë bashkëqeverisje ndërmjet PD dhe PS.✌️.”

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme