PD: Rama do të ndajë 450 milionë euro me 5 njerëz

Nga Exit News
PD: Rama do të ndajë 450 milionë euro me 5 njerëz

PD përmes Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi ka akuzuar qeverinë Rama se 450 milionë euro nga 650 milionë euro të marra borxh do i ndajë me oligarkët për PPP.

Në një postim në Facebook, Bardhi shkruan se “Kryeministër i dështuar, me Qeveri të falimentuar, që vazhdon të mendojë vetëm për 5 njerëz dhe ka braktisur 3 milionë shqiptarë”.

Lajme te ngjashme