PD zgjedh Fitim Zekthin koordinator për Komunikimin Social dhe Politik

Nga Exit News
PD zgjedh Fitim Zekthin koordinator për Komunikimin Social dhe Politik

Pedagogu Fitim Zekthi do të jetë koordinator për Komunikim Social dhe Politik në PD.

Të hënën PD bëri publik edhe emrat e kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 25 prilit.

Më herët u njoftua emërimi i Xhemal Gjunkshit si koordinator për sigurinë dhe Enno Bozo si koordinator kombëtar për energjinë.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme