Përfundon numërimi në bashkinë Roskovec, fiton PS

Nga Exit News
Përfundon numërimi në bashkinë Roskovec, fiton PS

Numërimi ka përfunduar në bashkinë e Roskovecit. Partia Socialiste ka dalë forcë e parë.

PS mori 6 276,  PD 4 944 dhe LSI 510.

Të drejtën e votën në bashkinë e Roskovecit e kishin 25 485 qytetarë, ndërkohë që votuan 11917.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme