Përfundon numërimi në Durrës, PS merr 8 mandate dhe PD 6

Nga Exit News
Përfundon numërimi në Durrës, PS merr 8 mandate dhe PD 6

Numërimi i votave në qarkun e Durrësit ka përfunduar.

Partia Socialiste ka marrë 8 mandate ndërsa Partia Demokratike 6.

Numërimi është duke vijuar në qarkun e Lezhës ende dhe në Tiranë.

Partia Socialiste në rang kombëtar ka marrë 48.63% të votave, ndërsa PD 39.48%.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>