Përpiqet të rrëmbehet një fëmijë 4 vjeç në Korçë

Nga Exit News
Përpiqet të rrëmbehet një fëmijë 4 vjeç në Korçë

Një 20 vjeçar u përpoq të rrëmbente një vajzë 4 vjeçare në Korçë.

Femija po ecte për dore me nënën e saj në lagjen numër 17.

Fqinjët e ndihmuan nënën dhe arritën të shpëtonin fëmijën.

4 komente

  1. Arian 23 Maj, 2020 në 4:18 pm

    E çfar sban ky vend të vjen nga se pandeh të marë dënim pa të drjtë kushti dit më ditë të vuajë veprimin e bërë,policia i ze avokatët me gjyqtarët i nxjerin dhe prap ngelesh idhunuar

  2. Eraldo 23 Maj, 2020 në 7:17 pm

    “Përpiqen të rrëmbejnë” ose “përpjekje për rrëmbim” do ishte titull me i saktë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme