Pezullohet drejtori i shkollës, ku studionte 15 vjeçarja

Nga Exit News
Pezullohet drejtori i shkollës, ku studionte 15 vjeçarja

Pezullohet nga detyra drejtori i shkollës, ku studionte 15 vjeçarja e cila u përdhunua disa ditë më parë nga roja i shkollës.

Vendin e tij e ka zënë zëvendësdrejtoresha.

Ngjarja e rëndë ndodhi para pak ditësh dhe policia arrestoi të katërt të akuzuarit. 65 vjeçari ka abuzuar me 15 vjeçaren dhe gjithçka e ka filmuar në telefon, pamje të cilët ia ka dhënë edhe tre të rinjve të tjerë të zones, të moshës 20, 16 dhe 15 vjeç.

Tre djemtë gjithashtu abuzuan me 15 vjeçaren duke e kërcënuar me publikimin e videos.

Për të lexuar më shumë për rastin klikoni këtu.

2 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme