Plagosje në Elbasan dhe Tiranë gjatë mbrëmjes

Nga Exit News
Plagosje në Elbasan dhe Tiranë gjatë mbrëmjes

Dy ngjarje kriminale kanë ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Tiranë dhe Elbasan.

Në Tiranë, është plagosur me armë zjarri një person në rrugën “Karaman Ylli”.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur për motive të dobta ndërkohë që është arrestuar një person dhe një tjetër është shpallur në kërkim.

Ndërkohë në Elbasan ka mbetur i plagosur rëndë një 30-vjeçar pasi është goditur me thikë nga një 16-vjeçar.

Motivi i ngjarjes ka qenë një konflikt i çastit sipas policisë.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>