Policia arreston autorin e vrasjes në Shkodër

Nga Exit News
Policia arreston autorin e vrasjes në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arrestuar një nga autorët e vrasjes së Ridvan Ramazanit, të shtunën. Personi i arrestuar është Milkjor Gjoka, 25 vjeç, lindur dhe banues në fshatin Dajç, Shkodër.

Gjithashtu policia arrestoi edhe 2 persona për moskallëzim të krimit, Hydajet Mehmedaj 33, vjeç dhe Duel Mehmedaj, 31 vjeç, banues në Mushan, Shkodër.

Ridvan Ramazani u vra në makinën e tij në një pikë karburanti, në makinën e tij.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme