Policia arreston një person në Sarandë pasi u kap me 2.5 kg kanabis

Nga Exit News
Policia arreston një person në Sarandë pasi u kap me 2.5 kg kanabis

Policia e Sarandës arrestoi të hënën shtetasin 24 vjeç me iniciale G.A banues në Ksamil, pasi u kap me 2.5 kg kanabis.

“Gjatë kontrollit të ushtruar në subjektin e këtij shtetasi, shërbimet e Policisë kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale, rreth 2.5 kg lëndë narkotike kanabis dhe një sasi lënde narkotike kokainë”, njoftoi Policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, për veprime të mëtejshme hetimore.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>