Policia identifikon 25-vjecarin e ekzekutuar në Babicë

Nga Exit News
Policia identifikon 25-vjecarin e ekzekutuar në Babicë

25-vjeçari i vrarë të shtunën në Babicë të Vlorës është Xhuljan Bullari, njoftoi Policia. Ai u ekzekutua me tre plumba në kokë në makinë.

Bullari, në maj 2018 u arrestua nga policia e Fierit për trafik të 3 emigrantëve sirianë, me makinën e tij.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe as autorët.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>