Prokurori i Përgjithshëm raporton në Kuvend për krimin në vend

Nga Exit News
Prokurori i Përgjithshëm raporton në Kuvend për krimin në vend

Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela do të raportojë sot me 1 qershor në Komisionin e Ligjeve në lidhje me krimin në vend.

Seanca do të mbahet në orën 12:00.

Kryeprokurori do të bëjë një panoramë të situatës së kriminalitetit në vend gjatë një 1 viti dhe pritet të japë edhe porosi për goditjen e krimit në vend.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>