Rama ironizon Metën: Po t’i kisha marrë pikat do t’i kisha shkruar dhe pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë

Nga Exit News
Rama ironizon Metën: Po t’i kisha marrë pikat do t’i kisha shkruar dhe pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Rama ironizoi Presidentin Meta, i cili më parë e quajti gënjeshtar. Ai pohoi se po ti “kishte marrë ato pika do i kisha shkruar pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë”.

Në një postim në Twitter, Rama shkruan:

“Që unë s’gënjej IM e ka shkruar vetë, se unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di që Ambasadorja e SHBA të mbulojë edhe shërbimin postar + po t’i kisha marrë ato pika do i kisha shkruar pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë, se ndryshe thyhet ena e Kushtetutës&Integrimi”

Më herët, Presidenti Meta deklaroi se kryeministri Rama po gënjen, pasi i ka dërguar platformën me 14 pika më 8 prill.

1 koment

  1. dritani 22 Maj, 2020 në 9:12 pm

    a duhet lexuar ose degjuar akoma c fare thote ky njeri pa kulture?

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme