Rama leksion opozitës si të veprojë

Rama leksion opozitës si të veprojë

Kryeministri Rama i ka dhënë një leksion opozitarizmi Partisë Demokratike, e cila “po vazhdoi kështu do humbasë edhe më thellë herën e ardhshme dhe do vazhdojë të më fajësojë mua.”- tha ai.

Nëse do të ishte ai opozita e qeverisë së tij, Rama tha se do të ishte shumë më kërkues dhe efikas.

“Nuk do të merresha me vija të kuqe e të zeza, por kjo nuk është puna ime. Opozita le ta gjejë vetë se si ta bëj më mirë këtë punë.” – deklaroi Rama.

1 koment

  1. Greg andoni 19 Maj, 2020 në 9:13 pm

    Ore u zbardh gje me viktimat e komunizmit ?

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme