Rama, të shkarkohen drejtorët rajonal që nuk kanë punuar

Nga Exit News
Rama, të shkarkohen drejtorët rajonal që nuk kanë punuar

Kryeministri Edi Rama ka urdhëruar drejtuesit politik socialistë të qarqeve të identifikojnë drejtorët e drejtorive rajonale që nuk kanë ofruare shërbim ndaj qytetarëve.

Kështu raportohet në medias, pas mbledhjes të zhvilluar, të hënën (21 shtator), në selinë e PS-së, mes Ramës dhe drejtuesve politik të qarqeve.

Në 1 shtator, Rama zgjodhi drejtuesit e rinjë të qarqeve, me detyrë përgatitjen e zgjedhjeve.

Nga mbledhejt e zhvilluara më parë me Ramën dhe drejtuesit e qarqeve u mësua se PS ka humbur mbështetjen e qytetarëve në 2 qytetet kryesore të vendit, Shkodër dhe Durrës.

1 koment

  1. Xhambazi 21 Shtator, 2020 në 9:36 pm

    Ti ke barometer tjeter o gjigand per punen. Ti po heq drejtoret qe te vesh ca sherbetore te bindur qe te bejne presione, te nxjerrin ca pare per zgjedhje dhe te vjedhin vota. Ti nuk rrespekton as shkolle, as dije, as moral dhe as integritet. Ti rrespekton ata qe te lepijne kepucet dhe sbejne dot as gek as mek.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme