Rama voton: Fitoftë më i miri

Nga Exit News
Rama voton: Fitoftë më i miri

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë votuar në qendrën e votimit, shkollën Ymer Lala, në Surrel.

Rama i bëri thirrje qytetarëve të dalin të votojnë. Ai nuk u shpreh për asnjë parti politike apo për fushatën.

Më parë kanë votuar edhe Presidenti Ilir Meta, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe Kryetari i PD-së Lulzim Basha.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>