Rreshje bore në Llogara dhe Korçë

Nga Exit News
Rreshje bore në Llogara dhe Korçë

Autoriteti Rrugor, ARRSH njoftoi se në juglindje të vendit, në veri dhe në Qafën e Llogarasë ka pasur reshje bore pa sjellë probleme me qarkullimin e mjeteve. ARrSh njoftoi se mjetet duhet të lëvizin me zinxhirë.

Rreshje bore kanë rënë në Llogara dhe në qarkun e Korçës. Në këto akse rrugore ka prani të ngricave.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme