Shehaj: Arsyeja e largimit të të rinjve, keqqeverisja, duhet ndryshuar qeveria

Nga Exit News
Shehaj: Arsyeja e largimit të të rinjve, keqqeverisja, duhet ndryshuar qeveria

Ish deputeti Agron Shehaj deklaroi se arsyeja e largimit të të rinjve është keqeverisja. Nëpërmjet një statusi në Facebook, Shehaj i kërkon shqiptarëve të ndryshojnë qeveri në zgjedhjet e ardhshme.

Shqipërisë çdo vit po i ikin djemtë dhe vajzat më të mirë sepse qeveria vetëm zhvat dhe nuk ofron asgjë më për njerëzit. Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm. Prandaj ne duhet patjetër të ndryshojmë kurs, të nisim një rrugëtim të ri, nje fillim të ri me besim tek një e ardhme më e mirë për të gjithë. Koha për të zgjedhur po afron.”

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>