Shehi dhe Duka firmosin marrëveshjen e koalicionit me PD-në

Nga Exit News
Shehi dhe Duka firmosin marrëveshjen e koalicionit me PD-në

Dashamir Shehu dhe Agron Duka kanë firmosur marrëveshjen për koalicion me PD-në për zgjedhjet e 25 prillit.

Ata kanë mbërritur në selinë e PD-së për të firmosur marrëveshjen për këtë koalicion.

Më herët, Partia Republikane nënshkroi marrëveshjen me Partinë Demokratike për të qënë pjesë e koalicionit të kësaj të fundit në zgjedhje.

Sot është dita e fundit për rregjistrimin e koalicioneve pranë KQZ-së.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme