Sot afati i fundit për rregjistrimin e kandidatëve për deputetë

Nga Exit News
Sot afati i fundit për rregjistrimin e kandidatëve për deputetë

E hëna është afati i fundit për partitë politike që të rregjistrojnë listën e kandidatëve për deputetë.

Pritet që gjatë ditës së sotme të bëhen publik dhe emrat e kandidatëve nga PD, LSI dhe PS për çdo qark.

Më herët ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim i bëri thirrje partive të kandidojnë persona me integritet dhe të pastër nga ana e figurës.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>